سرمایه ما سابقه درخشان ماست

شرکت تک قفسه با مجهزترین و نوین ترین ماشین آلات روز جهان صنعت توانسته است انواع و اقسام محصولات جدید و منحصر به فرد را ارائه نماید.

همین امر است که باعث شده شرکت تک قفسه به عنوان سر آمدترین و پرطرفدارترین شرکت ها باشد. شرکت تک قفسه با متکی بر علم و فن آوری و کادری متعهد و و مسئول توانسته است در زمینه های مختلفی ازجمله اجرای پروژه های بزرگ و کوچک و بنام و برجسته (همچون فروشگاه های زنجیره ای رفاه  مارکت) توانایی خود را نشان دهد.

از افتخارات تک قفسه برابری طرح ها و کیفیت آن ها با محصولات خارجی است شرکت تک قفسه علاوه بر همکاری با پروژه های داخل کشور افتخار همکاری با پروژه های خارج کشور را داراست. چرا که تک قفسه همواره درتلاش برای به روز رسانیه خود از نظر کیفیت کالا و طرح و… است.

0
+
تعداد مشتری های ما
0
+
تعداد کارکنان تک قفسه
0
%
رضایت مشتریان
0
ساعته
ساعت خدمات تک قفسه
0
+
محصولات تک قفسه

چرا باید تک قفسه را انتخاب کرد؟

مدیریت مناسب. حسن خلق.و و وجدان کاری و برخورد مناسب با مشتری .فن آوری پیشرفته. تنوع محصول و سرعت درعرضه محصولات و نازل بودن اقلام و توجه و احترام به سلایق مشتری  از جمله مواردی است که تک قفسه را منحصربه فرد کرده است  و موجب شده است که مشتریان  را راغب به خرید ازشرکت تک قفسه باشند.

حسن دیگر شرکت تک قفسه این است که پس از خرید محصول .مشتریان خودرا تنها نخواهدگذاشت ودرصورت نیاز آنهارا با ارجاع به کارشناسان راهنمایی می کند.

همکاری شما عزیزان این اعتمادبه نفس رابه ما میدهدکه درجهت  به روز شدن وتناسب با استانداردهای روز جهان صنعت درجهت خدمات رسانی به شما بزرگواران پیش رویم.

بخاطررعایت نکات اصولی آوازه موفقیت شرکت تک قفسه درمیان مشتریان پیچیده است.

وتمام تجهیزات فروشگاهی و ملزومات انباری است ناگفته نماند که شرکت تک قفسه درساخت و تولید تمام تجهیزات منجمله  قفسه های فروشگاهی وقفسه های ا انباری از مرغوب ترین آلیاژها همراه باضخامت ا ستاندارد ورق های آهن استفاده میکند.

شرکت تک دارای کادری توانا جهت نصب  قفسه است که رعایت نکات کاربردی ایمنی کار شما را تضمین می کند.

محصول تست 5
× مشاوره خرید