انواع و کاربرد قفسه بندی فلزی صنعتی

انواع و کاربرد قفسه بندی فلزی صنعتی

برای اطلاع از انواع و کاربرد قفسه بندی فلزی صنعتی می بایست بدانید ساختاری از نوع سگک دارد که برای جداسازی و مونتاژ راحت است. فضای بین لایه ها را می توان در واحدهای 50 میلی متری با توجه به ارتفاع محموله بالا و پایین تنظیم کرد و محدوده بار آن می تواند به 100-800 کیلوگرم در لایه برسد.

قفسه های عرشه را می توان از فولاد، چوب، تخته های متوسط ​​و متراکم ساخت. این نوع قفسه برای راحتی نگهداری دستی و نگهداری کالاها مناسب است. این یک محصول ایده آل برای ذخیره سازی برای انبارهای کوچک و سبک تا متوسط ​​است.

 

انواع قفسه بندی صنعتی

در اینجا فقط برخی از انواع قفسه بندی های صنعتی موجود است :

 

استاندارد 48 اینچ :

عرض این نوع استاندارد قفسه بندی فلزی دارای محدودیت وزنی 600 پوندی در هر قفسه است و برای انبارهایی با نرخ گردش بالا عالی است. گیره های همراه قفسه ها آنها را محکم در جای خود قفل می کنند و در حین نصب نیازی به هیچ ابزاری ندارند. بخش ها از قبل مهندسی شده اند و برای دوام و استحکام بیشتر دارای گوشه های جوش داده شده اند.

 

ابزار سنگین و قفسه بندی قالب :

اگر اقلام سنگین تری را ذخیره می کنید که برای بارگیری یا تخلیه نیاز به لیفتراک یا جرثقیل سقفی دارند، ممکن است بخواهید قفسه ابزار سنگین را در نظر بگیرید. هر واحد دارای دو قفسه رول است که به راحتی به طور کامل گسترش می یابد.

قفسه‌های ابزار و قالب برای قالب‌های سنگین و تقریباً هر قطعه بزرگ، سنگین و حجیم مناسب هستند. قاب‌های سنگین دارای زوایای ضخیم و تقویت‌شده هستند.

این واحدها دارای سوراخ‌هایی هستند که مخصوص لنگر انداختن آن به کف است. فاصله قفسه 22 اینچ است و نیاز به مونتاژ دارد. ظرفیت بارگذاری 1000 پوند در هر قفسه است.

 

واحدهای متحرک 4 قفسه ای :

واحد سیار 4 قفسه ای دارای ظرفیت کلی وزن 1200 پوند است. شما می‌توانید قفسه‌ها را در گام‌های 1 اینچی تنظیم کنید. گاری‌ها دارای چرخ‌های 2 تا 5 اینچی و چرخ‌های ترمز هستند.

شما می‌توانید از بین دو نوع قفسه سیار انتخاب کنید. اولی یک گاری چهار قفسه‌ای با چهار قفسه و چهار پایه است. گزینه دوم یک گاری سه طرفه با چهار قفسه و چهار پایه و با اضافه شدن پانل های محفظه است.

 

قفسه بندی بدون پیچ و مهره صنعتی :

قفسه بندی بدون پیچ و مهره صنعتی برای مونتاژ آسان و سریع طراحی شده است که نیازی به پیچ یا پیچ ندارد. این واحد قفسه بندی فلزی از هر چهار طرف بدون هیچ گونه مهاربندی متقاطع امکان دسترسی را می دهد. مجموعه ای که در زمان صرفه جویی می کند با چهار قفسه در هر واحد در جای خود قرار می گیرد. همه چیز بدون هیچ پیچ و مهره یا گیره به هم متصل می شود.

قفسه بالایی به راحتی قابل دسترسی است و امکان استفاده کارآمدتر از فضای عمودی را فراهم می کند و می تواند 500 تا 600 پوند را در خود جای دهد. واحدهای پرچ دوگانه سنگین از 36 × 18 × 72 اینچ تا 48 × 30 × 72 اینچ و ظرفیت 1000 تا 12000 پوند در هر قفسه متغیر است.

 

قفسه بندی فولادی صنعتی :

قفسه بندی فولادی صنعتی یک سیستم با کیفیت بالا است که به طور خاص برای نیازهای ذخیره سازی سنگین طراحی شده است. مونتاژ ساده باعث صرفه جویی در وقت و هزینه می شود. هر واحد دارای گیره‌های فشرده‌سازی است که به شما امکان می‌دهد قفسه‌ها را بسته به محصول تنظیم کنید و به سادگی آن‌ها را بیرون بکشید و در جای خود محکم کنید. گیره فشرده سازی به این قفسه ها اجازه می دهد تا بارهای بسیار سنگین تری را نسبت به قفسه های صنعتی استاندارد تحمل کنند. قفسه ها با استفاده از فولاد سرد نورد شده تولید می شوند و طراحی دارای خم های سه گانه در هر چهار طرف برای استحکام بیشتر است. واحدهای بسته دارای پانل های انتهایی و پشتی هستند.

این قفسه بندی صنعتی با کیفیت دارای یک پوشش فسفاته مقاوم در برابر زنگ زدگی است که تمیز کردن و نگهداری را ساده می کند. این پوشش همچنین به رنگ اجازه می دهد تا راحت تر بچسبد و با حداقل پوسته پوسته شدن ماندگاری بیشتری داشته باشد.

 

کاربرد قفسه بندی فلزی

پایه اصلی انبارها و تاسیسات جابجایی دستی است. قفسه های ذخیره سازی برای ذخیره ایمن موجودی ضروری هستند و دسترسی سریع و آسان را برای اقلام سبک وزنی که به صورت دستی پردازش می شوند فراهم می کنند. قفسه بندی فلزی در اندازه ها و سبک های مختلف موجود است و به راحتی می توان آن را در هر زمان که نیاز به قفسه های اضافی به فضای شما اضافه کرد. بسته به عملکرد و ظرفیت ذخیره سازی آنها، آنها می توانند قفسه های مستقل باشند یا برای امنیت به زمین پیچ شوند.

در اینجا شش کاربرد محبوب قفسه بندی فلزی در محل کار آورده شده است.

 

1. انبار کارخانه تولیدی

در حالی که کارخانه‌های ماشین‌سازی، کارخانه‌های وسایل نقلیه موتوری و سایر تولیدکنندگان در مقیاس بزرگ ممکن است به قفسه‌بندی پیچیده و یکپارچه پالت به‌صورت عمودی نیاز داشته باشند، بسیاری از کارخانه‌های تولیدی می‌توانند از انواع دیگر قفسه‌ها، از جمله قفسه‌های ایستاده استفاده کنند.

یکی از مزیت های کلیدی قفسه بندی فلزی در کارخانه های تولیدی، قابلیت سفارشی سازی آن است. اکثر قفسه های صنعتی به راحتی مونتاژ می شوند و می توان آنها را با نیازهای ذخیره سازی تاسیسات شما تنظیم کرد.

در کارخانه ها، اجتناب از تنگناها یکی از چالش های اصلی مدیریت است. انتخاب قفسه فلزی مناسب باعث کاهش درهم‌کاری، افزایش دید محصول و کاهش خطر گلوگاه‌های تولید می‌شود.

 

2. ذخیره سازی لوازم اداری

اگرچه بسیاری از شرکت ها در حال گذار به دفاتر بدون کاغذ یا دیجیتال هستند، داشتن یک راه حل سازمانی اختصاصی برای نگهداری سوابق قدیمی برای بسیاری از مشاغل بسیار مهم است.

بزرگ‌ترین واحد ذخیره‌سازی قفسه‌بندی ما می‌تواند تا ۸۰ جعبه بایگانی را ذخیره کند که نیازهای مختلف ذخیره‌سازی را برآورده می‌کند. اگر به دنبال تجهیزات بایگانی هستید، ما نیز کمدهای پرونده را ذخیره می‌کنیم. کابینت فایل های اداری فولادی جوش داده شده یک گزینه بادوام است که می تواند سال ها استفاده منظم را حفظ کند.

همچنین به عنوان یک کابینت، قفل برای پرونده های اداری که باید خصوصی نگه داشته شوند، مانند اسناد حقوق و دستمزد، دو برابر می شود.

 

3. انبارداری سنگین

قفسه های فولادی صنعتی می توانند اقلام سنگین و حجیم را در انبارها، مراکز تکمیل و سایر فضاهای صنعتی در خود جای دهند. برای نگهداری سنگین‌ترین اقلام شما به محلول‌های قفسه‌بندی فلزی بادوام نیاز است.

برخلاف واحدهای استاندارد با قفسه‌های پلاستیکی یا چوبی، یک واحد قفسه‌بندی ذخیره‌سازی سنگین با قفسه‌های فلزی معمولاً می‌تواند وزن بسیار زیادی را تحمل کند.

شرکت تک قفسه طیف گسترده ای از قفسه های فولادی سنگین را در اختیار شما قرار می دهد که به شما کمک می کند فضایی همه کاره برای نگهداری کالاها، صرف نظر از نوع خود ایجاد کنید.

 

4. ذخیره سازی سرد قفسه

قفسه سیم فولادی اغلب برای برنامه های ذخیره سازی سرد استفاده می شود. این گونه قفسه ها باعث گردش طبیعی هوا می شوند که به شما در تنظیم دمای فضا کمک می کند. این قفسه ها همچنین گردش هوا را بهبود می بخشد و از تجمع گرد و غبار و زباله جلوگیری می کنند، که به طور بالقوه می تواند به مواد غذایی یا محصولات دارویی آسیب برساند.

برخلاف قفسه های پلاستیکی و چوبی، قفسه های فولادی گالوانیزه در برابر نوسانات شدید دما مقاوم هستند و آنها را به یک راه حل ایده آل برای نگهداری اتاق های فریزر و سایر محیط های سرد تبدیل می کند.

شرکت تک قفسه تولید کننده طیف وسیعی از قفسه بندی صنعتی درجه یک می باشد.

 

5. ذخیره سازی خرده فروشی

مزایای قفسه بندی فلزی بسیار فراتر از تنظیمات صنعتی است. طراحی تمیز و خطی آن همچنین باعث می‌شود تا ذخیره‌سازی فلزی به گزینه‌ای عالی برای نگهداری انواع مواد و محصولات در قفسه‌های نمایشگر تبدیل شود. به عنوان مثال، یک قفسه سیمی سازمان دهنده فلزی می تواند به عنوان یک ابزار تجاری بصری برای نمایش اقلام لباس در یک فروشگاه مد مدرن استفاده شود. قفسه بندی سیمی نیز اغلب در کتابخانه ها به عنوان قفسه بندی ابزار استفاده می شود.

توری گردش هوا را بهبود می بخشد و از جمع شدن گرد و غبار و آلاینده ها و آسیب رساندن به کتاب های مورد علاقه شما جلوگیری می کند. قفسه های فلزی سیار نیز نقشی حیاتی در ذخیره سازی خرده فروشی ایفا می کند و به کارکنان کمک می کند تا انبار را در سراسر فروشگاه حمل کنند.

 

6. انباری گاراژ

قفسه های فلزی مدت هاست که برای رفع انواع نیازهای ذخیره سازی در گاراژ، اعم از مسکونی و تجاری استفاده می شوند. گاراژهای خودرو از انواع انبارهای فلزی، از قفسه بندی تا کابینت گاراژ استفاده می کنند. قفسه‌های گاراژ معمولاً بادوام و مستحکم هستند و از فولاد گیج سنگین ساخته می‌شوند.

ظرفیت هر قفسه این واحد ذخیره سازی گاراژ سنگین با قفسه های باز و بسته در دسترس است و اطمینان حاصل می کند که می توان آن را در برابر دیوارهای گاراژ یا به عنوان بخشی از راهرو قرار داد. این قفسه های ذخیره سازی گاراژ بادوام هستند و دستورالعمل های مونتاژ آسانی دارند. این یک راه حل عالی برای ذخیره سازی برای طیف وسیعی از اقلام است، از جمله محصولات جزئیات خودرو، قالب های سنگین و ریخته گری.

روکش خاکستری مات، صرف نظر از سبک و زیبایی شناسی، برای هر گاراژی مناسب است. این راه‌حل‌های ذخیره‌سازی مقرون‌به‌صرفه با مجموعه‌ای از سطل‌های سازمانی ارائه می‌شوند که برای ذخیره‌سازی سریع ابزارها و قطعات کوچک عالی هستند.

 

نتیجه گیری

قفسه های با کیفیت بالا و قابل اعتماد به سازماندهی بیشتر محل کار، باز کردن فضا و افزایش دید کمک می کنند. فرقی نمی‌کند برای یک دفتر شلوغ به ذخیره‌سازی بایگانی، قفسه‌های قابل تنظیم ارتفاع برای ذخیره‌سازی، یا یک واحد قفسه‌بندی اضافی گاراژ برای ایجاد فضای ذخیره‌سازی رویایی گاراژ نیاز داشته باشید.

اگر نگران نصب قفسه ها هستید خدمات شرکت تک قفسه شامل نصب نیز می شود. تیم طراحی با تجربه ما می توانند با در نظر گرفتن بودجه شما برنامه ای ایجاد کنند. اگر در مورد خدمات اضافی ما سؤالی دارید، میتوانید امروز با اعضای تیم فروش تک قفسه به شماره  2-02165610031 تماس بگیرید.

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


برای خرید این محصول لطفا فرم زیر را پر کنید

× مشاوره خرید