فریزر هایپر مارکتی

انواع یخچال و فریزر هایپرمارکتی و کاربرد آنها

هنگام باز کردن یک سوپرمارکت، باید یخچال های زیادی برای نگهداری و نمایش موجودی خود تهیه کنید. این بدان معناست که یخچال و فریزر هایپر مارکتی، خنک‌کننده‌های راه‌اندازی و فریزرهای راه‌اندازی ما بالاترین ارزش عایق را دارند. این به معنای کاهش قبض انرژی و سود بیشتر است.با این حال، انواع مختلفی از یخچال وجود دارد. آیا می دانید کدام یک برای بخش های مختلف فروشگاه شما مناسب است؟

شرکت تک قفسه انواع یخچال‌ و فریزرها را تولید می‌کند. از جمله طیف گسترده‌ای برای استفاده در سوپرمارکت‌ها، که در این وبلاگ با جزئیات بیشتر بررسی خواهیم کرد.

 

فریزرهای نمایش سوپر مارکت چیست؟

بازار مواد غذایی منجمد بزرگتر از همیشه است. نوآوری ها در تبرید، آماده سازی مواد غذایی، مواد تشکیل دهنده و فن آوری باعث ایجاد روندها و افزایش تقاضای مصرف کنندگان برای محصولات منجمد شده است.

مشتریان اکنون می توانند مواد اولیه یخ زده، غذاهای از پیش پخته شده، بستنی های دست ساز و دسرهای درجه یک را خریداری کنند تا تجربه غذاخوری نهایی را در خانه ایجاد کنند. آنها به راحتی خرید مواد غذایی منجمد را انتخاب می کنند تا مواد مورد علاقه خود را برای بازآفرینی غذاهای خوشمزه در خانه تهیه کنند.

بسیاری از محصولات تازه و خنک، خرید فوری و راحتی بازار مواد غذایی منجمد را هدایت می‌کند. با تعداد فزاینده‌ای از برندهای معروف و خرده‌فروشان در حال گسترش عرضه‌های خود برای پاسخگویی به این رشد تقاضا هستند. این بدان معناست که چه در حال حاضر غذای منجمد می‌فروشید، یا می‌خواهید آن را در عرضه‌ی خود معرفی کنید، روشی که محصولات خود را به نمایش می‌گذارید و کالاهای خود را به فروش می‌رسانید تا حد زیادی موفقیت شما را تعیین می‌کند.

فریزر هایپر مارکتی و یخچال فروشگاهی یک بخش اساسی از پازل است و به شما کمک می کند تا نمایشگرهای مورد نیاز خود را ایجاد کنید تا مشتریان خود را برای خرید وسوسه کنید.

 

انواع فریزرهای سوپرمارکت

وقتی صحبت از یخچال سوپرمارکت و فریزر هایپر مارکت به میان می‌آید، چندین گزینه دارید. با چندین طرح که همگی با عملکردهای خاصی در ذهن ایجاد شده‌اند. شما می توانید با دانستن انواع مختلف یخچال و اینکه هر کدام برای چه کاربردی است، بیشترین بهره را ببرید.

شرکت تک قفسه مملو از اطلاعات در مورد قفسه بندی های متفاوت فروشگاهی، فلزی و فرزیر هایپرمارکتی است. در اینجا به شش نوع یخچال و فریزر و نحوه استفاده از آنها در هایپر مارکت ها می پردازیم.

 

نوع یخچال سوپرمارکتی شماره 1: شیشه منحنی

یخچال های شیشه ای منحنی در اندازه ها و شکل های مختلفی وجود دارند. آنها مخصوصاً برای نگهداری گوشت های اغذیه فروشی مناسب هستند و از طریق پانل های منحنی به مشتریان دید کامل و بدون مانعی از بالا و جلوی محصولات می دهند.

 

نوع یخچال سوپرمارکتی شماره 2: شیشه مربعی

یخچال‌هایی با جلوی شیشه‌ای مربعی کشویی یا استاتیک اغلب می‌توانند به عنوان جایگزینی برای یخچال‌های شیشه‌ای منحنی استفاده شوند. آنها در اغذیه فروشی ها یا قصابی ها کاربرد بسیار خوبی دارند.

 

نوع یخچال سوپرمارکت شماره 3: Baine Marie

یخچالی است که از نوع کانتر سرو می‌شود، که تنوعی در یخچال‌های شیشه‌ای منحنی دارد. این ها برای پیشخوان های اغذیه فروشی و سرویس غذاهای آماده ایده آل هستند.

آنها دارای ظروف فولادی ضد زنگ با درب، بر روی یک بخش پر از آب هستند. آب در دمای ثابت نگه داشته می شود تا غذاها را گرم یا سرد نگه دارد (هر کدام که قابل استفاده باشد).

 

نوع یخچال سوپرمارکتی شماره 4: جعبه ماهی

همانطور که از نام آن پیداست، قاب های ماهی اغلب توسط ماهی فروشان یا در دکه های غذاهای دریایی سوپرمارکت ها برای نمایش ماهی تازه استفاده می شود.

آنها می توانند دارای نماهای شیشه ای منحنی یا مربعی باشند و شامل چاه های قطبی عمیق و فولادی ضد زنگ باشند، جایی که محصولات دریایی را می توان در دمای پایین ثابت برای حفظ تازگی نگهداری کرد.

 

نوع یخچال سوپرمارکتی شماره 5: چیلر دیواری

چیلرهای دیواری یخچال های باز با چندین قفسه عمیق و قابل روی هم چیدن هستند که معمولاً تمام ارتفاع دیوار سوپرمارکت را اشغال می کنند.

آنها را می توان در چندین بخش برای نمایش غذاهای از پیش بسته بندی شده، از سبزیجات گرفته تا غذاهای آماده و محصولات گوشتی استفاده کرد.

 

نوع یخچال سوپرمارکت شماره 6: فریزر جزیره ای

ناوگان فریزرهای جزیره ای در بخش فاسد شدنی سوپرمارکت ها استفاده می شود. جایی که سبزیجات، گوشت، دسرها و غذاهای از پیش بسته بندی شده منجمد نگهداری می شوند.

آنها از بالا از طریق صفحات شیشه ای کشویی قابل دسترسی هستند و فریزر ثابت و قابل اعتماد و دید آسان را ارائه می دهند.

 

جزییات محصول

 • امکانات
 • هزینه انرژی کمتر
 • دید استثنایی محصول
 • برای تمام شرایط محیطی طراحی شده است
 • کیفیت و قابلیت اطمینان نسل بعدی
 • درهای شیشه ای برای دسترسی
 • مناسب برای شرایط شدید گرمسیری

 

ویژگی فریزر سوپرمارکت

 • ما فریزرهای سوپر مارکت در اندازه ها و سبک های مختلف داریم. ما برندهای باکیفیت فریزر صندوقی را به صورت آنلاین ذخیره و می فروشیم تا نیازهای ذخیره سازی فریزر شما را برآورده کنیم.
 • برندهای برتر انتخابی ما برای فریزر صندوقی بر اساس عملکرد فناوری و سبک‌های طراحی متناسب با موقعیت‌های خدمات غذایی.
 • ما می توانیم فریزرهای جزیره ای به سبک سوپرمارکت و همچنین اندازه های مختلف را از کوچکترین مدل جمع و جور 176 لیتری عرضه کنیم.
 • فریزرهای سوپرمارکتی در اندازه های بزرگ با روکش بیرونی از جنس سفید یا فولاد ضد زنگ در دسترس هستند.
 • گزینه‌ درب‌های شیشه‌ای با باز کشویی یا درب‌های جامد فولادی ضد زنگ با بازشوی بالابر هستند.
 • ذخیره سازی انعطاف پذیری دارند.

 

کاربرد استفاده از یخچال و فریزر هایپرمارکتی

با ارائه اقلام غذایی خود در یخچال ویترینی، فروش فوری را در فروشگاه، سوپرمارکت، اغذیه فروشی یا پمپ بنزین خود افزایش دهید. این واحدها برای خنک و تازه نگه داشتن نوشیدنی ها، سالادها، تنقلات، پارفی، غذاها و حتی گل ها طراحی شده اند. اقلامی با اندازه‌ها، سبک‌ها و ظرفیت‌های مختلف انتخاب کنید تا بهترین یخچال نمایشگر تجاری را برای منطقه کوچک یا بزرگ خود بیابید.

هر یخچال نمایشگر دارای ویژگی‌های عالی خود است، مانند پنجره‌های شیشه‌ای، نورپردازی LED، کناره‌های روشن و برگردان‌های تزئینی. ارائه مواد غذایی و نوشیدنی خود را بهبود بخشید. سبک‌های انتخابی حتی طرح‌های باز دارند و از پرده‌های هوا برای خنک نگه داشتن محتویات استفاده می‌کنند، که به مشتریان اجازه می‌دهد بدون نیاز به باز کردن درب به اقلام قابل حمل و نقل دسترسی داشته باشند. شما همچنین می توانید یک یخچال نمایش تجاری پیدا کنید که با یک فریزر ترکیب شده است، بنابراین می توانید اقلام سرد و یخ زده را همزمان نمایش دهید.

چه به دنبال تجهیز اغذیه فروشی استارتاپ خود با یک یخچال نمایشگر باشید، چه به سادگی واحد موجود خود را به روز می کنید، تک قفسه هر دو گزینه شما را پوشش می دهد. برای یافتن بهترین انتخاب برای نوع کسب و کار خود، از میان واحدهای ترکیبی و کیس‌های جابه‌جایی کارآمد انتخاب کنید.

 

نتیجه گیری

برای بیش از یک قرن، شرکت تک قفسه به مشتریان خود کمک کرده‌ است تا با وسعت محصولات و خدماتی که در صنعت ما بی‌نظیر است، به اهداف خرده‌فروشی مواد غذایی خود برسند. ما ویترین های تجاری با کیفیت بالا را در طیف گسترده ای از اندازه ها، سبک ها و مدل ها با قابلیت سفارشی برای مطابقت با هر نیاز و سپس برخی نیازها می سازیم.

ویژگی های برجسته یخچال فروشگاهی و فریزر هایپر مارکتی عبارتند از: دمای بهتر محصول، روکش بیشتر محصول، نورپردازی جذاب، تمیز کردن آسان تر، مبردهای طبیعی و هزینه کمتر انرژی.

ما کارشناسانی هستیم که می توانیم به شما در خرید انواع یخچال و فریزر هایپر مارکتی کمک کنیم. اگر بخواهید میتوانید امروز با اعضای تیم فروش تک قفسه به شماره  2-02165610031 تماس بگیرید.

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


برای خرید این محصول لطفا فرم زیر را پر کنید

تماس با ما