بهترین راه حل ذخیره سازی قطعات کوچک

بهترین راه حل ذخیره سازی قطعات کوچک برای شما چیست؟

به فضای بیشتری برای وسایلتان نیاز دارید؟ این چند راهکار، بهترین راه حل ذخیره سازی قطعات کوچک را برای ایجاد فضای ذخیره سازی، از جمله قفسه های مخفی، قفسه های کفش و برج های بازیافت، هستند.

شرکت تک قفسه با 20 سال تجربه در زمینه طراحی و تولید انواع قفسه های فلزی، پیشنهاد میکند برای سفارش و یا دریافت هر گونه راهکار با ما در ارتباط باشید.

 

انواع مختلفی از ذخیره سازی قطعات کوچک

قطعات کوچک جزء ضروری اکثر خانه ها، انبار و کارخانه ها هستند. چه مهره‌ها، پیچ‌ها، میخ‌ها و سایر یراق‌کننده‌ها، لوازم التحریر، قطعات یا هر بخش کوچک دیگری که نیاز دارید ذخیره کنید، بسیار مهم است که یک سیستم ذخیره‌سازی واقعاً سازمان‌یافته داشته باشید تا در نهایت قطعات ضروری را از دست ندهید. در اینجا به چند نوع قفسه و ابزار ذخیره سازی اشاره میکنیم :

 

قفسه های ابزار سنگین

ما این قفسه محکم را به گونه ای اندازه گرفتیم که جعبه های استاندارد ذخیره رکورد را در خود جای دهد. اگر می خواهید ذخیره سازی عمیق تری داشته باشید، قفسه ها را به عمق 24 اینچ بسازید و جعبه هایی با عمق 24 اینچ بخرید.

اگر ترجیح می‌دهید از سطل‌های ذخیره‌سازی پلاستیکی استفاده کنید، اندازه ظروف را اندازه بگیرید و قفسه‌ها و فاصله‌های عمودی آن را تغییر دهید.

 

قفسه های باریک ذخیره سازی

هنگامی که نمی توانید یک گوشه مناسب برای مجموعه ای از نگهداری وسایل در قفسه های فلزی باریک پیدا کنید، اغلب می توانید با فرو کردن قفسه ها در خود دیوار، آن را ایجاد کنید. قبل از ساختن پروژه محل قفسه بندی کم عمق خود را انتخاب کنید تا مطمئن شوید که مناسب است.

با جستجوی فضایی بدون هیچ مانع آشکار شروع کنید. محل گل میخ ها را با گل میخ یاب پیدا کنید. هنگامی که نقطه امیدوار کننده ای پیدا کردید، یک سوراخ بازرسی 6 اینچی مربعی بین گل میخ ها برش دهید. از یک چراغ قوه و یک آینه کوچک برای بررسی انسداد حفره گل میخ استفاده کنید. شما اغلب می توانید اندازه کابینت را تغییر دهید تا از موانع جلوگیری کنید.

وقتی فضای خوبی پیدا کردید، محیط دهانه را علامت بزنید و از اره سوراخ کلید دیوار خشک برای بریدن آن استفاده کنید. دهانه را اندازه بگیرید و 1/4 اینچ از ارتفاع و عرض کم کنید تا ابعاد بیرونی قفسه های پشت در را مشخص کنید.

اگر دیوارهای شما متفاوت است، عمق قاب را متناسب با آن تنظیم کنید. سپس یک 1/4 اینچی اضافه کنید. روکشی اضافه کنید که با تزئینات خانه شما مطابقت داشته باشد.

برای پذیرش تکیه گاه قفسه ها، سوراخ هایی را در دو طرف ایجاد کنید. ساپورت های قفسه در 3 میلی متر، 5 میلی متر یا 1/4 اینچ قرار می گیرند. سوراخ ها بسته به سبک کابینت را با لغزیدن آن در دهانه، تراز کردن آن و میخ زدن از طریق برش به گل میخ های هر طرف نصب کنید.

 

ذخیره سازی پشت در

فضای پشت درب یک مکان ذخیره سازی است که اغلب نادیده گرفته می شود. مجموعه ای از قفسه های کم عمق بسازید و آن را به دیوار نصب کنید. به علاوه، وقتی در را باز می کنید، تبدیل به قفسه های ذخیره سازی با در می شوند.

فاصله لولای در و دیوار را اندازه بگیرید و یک اینچ از آن کم کنید. این حداکثر عمق قفسه ها است. ما از 1x4s برای کناره ها، بالا و قفسه ها استفاده کردیم.

طرفین را به بالا پیچ کنید. سپس سه نوار آویز 1×2 را به دو طرف پیچ کنید: یکی بالا و پایین و یکی در مرکز. استانداردهای قفسه فلزی را به طرفین میخ کنید. قفسه ها را با میخ زدن یک قطعه تریم 1×2 به طرفین و بالا تکمیل کنید. قفسه 1×2 واحد را از افتادن قفسه ها از گیره های قفسه جلوگیری می کند.

گل میخ ها را پیدا کنید. سوراخ های خالی را دریل کنید و قفسه ها را با 2-1/2 اینچ به گل میخ ها بپیچید. پیچ های چوبی برای محافظت از در، یک ضربه گیر لاستیکی روی قاب قرار دهید.

 

فضای ذخیره سازی تیرچه

این همه فضای بین تیرچه های زیر زمین یا گاراژ را هدر ندهید. قفسه سیمی را به قسمت زیرین تیرچه ها پیچ کنید. شما به یک فضای 8 فوتی نیاز دارید. فراموش نکنید که قفسه های سیمی روی دیوارها نیز عالی به نظر می رسند. و این محلول ذخیره سازی گرد و غبار را جمع نمی کند!

 

قفسه های گوشه کمد

با اضافه کردن مجموعه ای از قفسه های سیمی که در عرض های مختلف موجود هستند، فضای پنهان در انتهای فرورفته کمدهای خود را نجات دهید.

عرض و عمق فضا را اندازه گیری کنید. سپس قفسه بندی مناسب را انتخاب کنید و از فروشنده بخواهید که قفسه ها را برای شما به اندازه بلند کند. برای تعیین طول قفسه، 3/8 اینچ از عرض واقعی کم کنید. برای هر قفسه یک جفت براکت نصب و یک جفت گیره پلاستیکی بخرید.

 

قفسه انباشته

پنج ظرف پلاستیکی، شش عدد 2×2 و پیچ و یک ساعت کار تمام چیزی است که برای چیدن این قفسه ذخیره سازی بازیافتی صرفه جویی در فضا لازم است. قاب برای ظروف مناسب است که دارای رویه ای با ابعاد 14-1/2 اینچ در 10 اینچ و ارتفاع 15 اینچ هستند.

 

سازمان دهنده پشت درب

پشت دری که به اتاق ابزار یا کمد باز می شود یک فضای آویزان مفید ایجاد می کند. مشکل این است که بیشتر درها سطح مناسبی برای نصب سخت افزار ارائه نمی دهند. راه حل این است که تخته سه لا به پشت در را پیچ کنید.

برای جلوگیری از درگیری با دستگیره در یا لولا، تخته سه لا را به اندازه سه یا چهار اینچ از لبه های در ببرید. اکنون می توانید هر تعداد قلاب، آهنربا و سایر ابزارهای ذخیره سازی را که دوست دارید نصب کنید.

 

سطل های نگهداری

سطل های ذخیره سازی از پلاستیک سخت ساخته شده اند و انتخابی عالی برای نگهداری طولانی مدت هستند. آن‌ها در رنگ‌ها، اندازه‌ها و شکل‌های مختلفی وجود دارند و شاید بهترین چیز در مورد آنها این است که می‌توان آن‌ها را به روش‌های مختلف روی هم قرار داد. بنابراین می‌توانید از ارتفاع در فضای ذخیره‌سازی خود نیز نهایت استفاده را ببرید.

 

نتیجه گیری

ذخیره سازی هوشمند در کارخانه یا انبار شما یک راه ضروری برای اطمینان از کارآمدی، سازماندهی و کارکرد در اوج عملکرد است. با گرفتن مشورت از کارشناسان شرکت تک قفسه راه حل مناسب و بهترین راه حل ذخیره سازی قطعات کوچک را برای خود بیابید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد طیف وسیعی از خدمات شرکت تک قفسه، همین امروز با شماره 2-02165610031 تماس بگیرید.

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


برای خرید این محصول لطفا فرم زیر را پر کنید

تماس با ما