قبل از خرید قفسه بندی راک پالت به چه چیزهایی باید توجه کنید؟

قبل از خرید قفسه بندی راک پالت به چه چیزهایی باید توجه کنید؟

چیزی که مشخص است گرینه های متنوعی برای انتخاب قفسه بندی راک وجود دارد. تفاوت های بسیار قابل توجهی بین قفسه بندی پالت جدید، استفاده شده و بازسازی شده وجود دارد. شما فکر می کنید که همه چیزهایی را که در مورد هر کدام باید بدانید می دانید.

واقعیت این است که آنچه یک فروشنده می گوید اغلب می تواند با آنچه فروشنده دیگر می گوید مغایرت داشته باشد. مانند هر صنعت، راه های مختلفی برای انجام کاری وجود دارد، اما تنها چند راه برای انجام درست آن وجود دارد. مقاله زیر به شما اطلاعاتی در مورد تفاوت‌های نه تنها قفسه‌بندی جدید، استفاده‌شده و مرمت‌شده، بلکه همچنین تفاوت‌های بین عرضه‌ها از فروشنده‌ای به فروشنده ارائه می‌دهد.

قفسه راک جدید

همانطور که انتظار دارید، قفسه پالت جدید دقیقاً همان چیزی است که از نام آن پیداست. قفسه پالت جدید معمولاً از طریق توزیع کنندگان مجاز قفسه فروخته می شود. توزیع کنندگان رک به دو دسته اصلی تقسیم می شوند: توزیع کنندگان عمده فروش و خرده فروش. قیمتی که توزیع کنندگان ارائه می دهند می تواند به طور قابل توجهی متفاوت باشد. فروشندگان عمده فروش و فروشندگانی که حجم بیشتری از قفسه را می فروشند به طور کلی بهترین تخفیف را از تولید کنندگان دریافت می کنند و معمولاً بهترین قیمت را به مشتری ارائه می دهند.

توزیع کنندگان خرده فروش، قفسه انباری، قفسه فروشگاهی، قفسه راک پالت  و … را ذخیره نمی کنند، بلکه آن را مستقیماً از سازنده خریداری و ارسال می کنند که آن را تولید می کنند. به همین دلیل، قفسه‌هایی که از توزیع‌کننده‌های خرده فروش خریداری می‌شوند، معمولاً زمان تحویل بسیار طولانی‌تری دارند.

قفسه پالت دست دوم

رک استفاده شده قفسه ای است که قبلاً توسط دیگران استفاده شده است. قفسه پالت استفاده شده را می توان در شرایطی از “مثل نو” با چند خراش گرفته تا کاملاً زنگ زده یا در مکان هایی خمیده یافت. قفسه های دست دوم می تواند سرمایه گذاری خوبی برای کسانی باشد که به دنبال صرفه جویی در هزینه هستند تا زمانی که خریدار اقدامات احتیاطی را انجام دهد.

اعتبارسنجی نه تنها وضعیت قفسه قبل از خرید، بلکه اعتبار فروشنده ای که آن را می فروشد نیز بسیار مهم است. با یافتن نمایندگی‌هایی که چندین سال در تجارت بوده‌اند شروع کنید.  وب‌سایت‌های آن‌ها را بررسی کنید و از شرکت‌هایی که عکس و توضیحات تجهیزات خود را ارائه نمی‌دهند یا قیمت‌گذاری را نشان نمی‌دهند، خودداری کنید. وب سایت همچنین باید آدرس فیزیکی محل سکونت شرکت، شماره تلفن و نام افرادی را که می توانید با آنها صحبت کنید، در اختیار شما قرار دهد.

آنها همچنین باید بتوانند تأیید کنند که تجهیزات را در اختیار دارند. از فروشندگانی که به شما اجازه نمی دهند قفسه را قبل از خرید بازرسی کنید، خودداری کنید. اگر قفسه‌بندی خوب به نظر می‌رسد و زنگ‌زدگی کمی وجود دارد، قطعات هنوز باید همان قدرت و ظرفیتی را داشته باشند که در زمان نو بودن داشتند.

قفسه پالت بازسازی شده

قفسه پالت بازسازی شده یکی دیگر از گزینه های موجود برای خریداران قفسه است که می خواهند جایگزینی با قیمت پایین تر برای قفسه بندی جدید داشته باشند. از آنجایی که استانداردسازی صنعتی برای اصطلاح “Refurbished” وجود ندارد، ایده خوبی است که بپرسید تامین کننده چه مراحلی را در فرآیند بازسازی خود برمی دارد.

در حالی که برخی از فروشندگان به طور کامل خرابی، بازرسی و تعمیر مواد را انجام می دهند، برخی این کار را نمی کنند. نکته این است که همه فرآیندهای بازسازی یکسان نیستند. برای اطمینان از دریافت آن چیزی که برای آن هزینه می کنید، تجهیزاتی که به عنوان بازسازی شده تبلیغ می شوند باید بسیاری از مراحل زیر را طی کنند.

بازرسی

هر قطعه ای که قرار است بازسازی شود به طور کامل بررسی می شود. قطعاتی که آسیب دیده، ترک خورده یا خم شده اند باید توسط متخصصان مجرب تعمیر یا تعویض شوند. قطعات تعویض شده باید برابر یا فراتر از مشخصات اصلی سازنده باشد.

قبل از خرید قفسه بندی راک پالت به چه چیزهایی باید توجه کنید؟

تمیز کردن و آماده سازی

در طول این مرحله، تمام برچسب ها، برچسب ها و غیره باید به طور کامل پاک شوند (نه فقط رنگ آمیزی). حمام های شیمیایی یا برس های سیمی روش های ترجیحی برای از بین بردن کثیفی یا زنگ زدگی قبل از رنگ آمیزی هستند. در حالی که سند بلاست ممکن است فرآیند ارزان تری باشد، می تواند مقداری از فلز را از قفسه جدا کند که می تواند یکپارچگی ساختاری محصول را به خطر بیندازد. مهم نیست از چه روشی استفاده می شود، مطمئن شوید که فروشنده شما می تواند رتبه بندی ظرفیت اصلی قفسه را تایید کند و پشت سر خواهد گذاشت.

رنگ کنید

مواردی که دو مرحله قبل را پشت سر گذاشته اند برای رنگ آمیزی آماده هستند. روش های مختلفی برای نقاشی وجود دارد. هر روشی که انتخاب شود، باید از رنگی استفاده شود که مخصوص کاربردهای صنعتی فرموله شده است. برای کاربردهای صنعتی، پوشش پودری، اپوکسی و لعاب های گرم شده نسبت به اسپری سرد یا لاتکس برتری دارند.

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


برای خرید این محصول لطفا فرم زیر را پر کنید

× مشاوره خرید