قفسه بندی نیم طبقه

سیستم قفسه بندی نیم طبقه چیست و کجا کاربرد دارد ؟

این نوع قفسه بندی یک راه حل ذخیره سازی است که با کف بلند ساخته شده است تا مشکل ارتفاع را بهبود بخشد. نام دیگر قفسه بندی نیم طبقه به سیستم قفسه طبقه اشکوب، طبقه بالا رفته و… نیز معروف است.

سیستم های قفسه بندی نیم طبقه به شرکت شما اجازه می دهد تا فضای عمودی یک انبار را با دو یا سه برابر کردن سطح قابل استفاده بهینه کند. افزودن سکوهای کاری نیم طبقه می تواند مقرون به صرفه ترین راه برای افزایش فضای ذخیره سازی انبار بدون هزینه توسعه ساختمان باشد.

هنگام طراحی یک قفسه نیم طبقه، مهم است که نقاط دسترسی، سیستم های کاری، محصولات و روش های مدیریت را برای برنامه ریزی سفارشی سیستم خود در نظر بگیرید. سیستم های نیم طبقه فولادی را می توان به طور کامل جدا کرد و دوباره استفاده کرد. ساختار، ابعاد و مکان  با استفاده های بی پایان در هر محیط صنعتی به راحتی تغییر می کند.

 

سیستم قفسه بندی کف نیم طبقه

تیم تک قفسه با مشخصات هر مشتری کار می کند. استفاده از طرح های دقیق و مواد با کیفیت بالا برای قفسه انباری به ما این امکان را می دهد که یک سیستم قفسه بندی نیم طبقه را ارائه دهیم که کاملاً متناسب با شرکت شما باشد.

از طراحی زیباشناختی عالی گرفته تا فضای کاربردی و ذخیره سازی و همچنین نیازهای بار متفاوت.

 

1. توضیحات محصول

برای ذخیره اقلام کوچک با چیدن کارتن تقسیم شده خوب است. در برخی موارد سیستم می تواند قطعات کانتینر و ظروف حمل و نقل را برای رفع نیازهای مشتری فراهم کند. اقلام متحرک سریع را می توان برای ذخیره در طبقه همکف ترتیب داد. در حالی که سایر اقلام را می توان در طبقه بالا با توجه به ترتیب اولویت ذخیره کرد.

استاندارد آن معمولاً مانند قفسه بندی Long Span است، اما در بیشتر موارد برای اندازه گیری ساخته شده است. بار توزیع شده یکنواخت از 100 تا 300 کیلوگرم در هر قفسه است. بارگیری کف معمولاً 500 کیلوگرم بر متر مربع است.

 

2. ویژگی های سیستم قفسه بندی نیم طبقه

 • نصب سریع و قابل استفاده مجدد آسان در مکان دیگری
 • شامل پله ها، نرده ها، دروازه های بارگیری و روشنایی است
 • فضای اضافی را با دیوارهای جداکننده، دیوارهای صفحه نمایش، قفسه بندی مدولار یا سقف های افتاده تقسیم کنید
 • حداکثر بار تا 1500 کیلوگرم بر متر مربع
 • حداکثر فاصله بین ستون ها 6 متر
 • سطح زیرین پانل های کف برای حداکثر بازتاب نور، سفید است

 

3. طبقه نیم طبقه

ما انواع مختلفی از طبقات را برای برآوردن نیازهای فردی حمل می کنیم. مانند عرشه فولادی، عرشه فولادی سوراخ دار، کفپوش فولادی گالوانیزه و کف توری گالوانیزه، بارگیری معمولی برای نیم طبقه حدود 400-500 کیلوگرم بر متر مربع است.

 

4. تعمیر و نگهداری پس از فروش قفسه نیم طبقه

هنگامی که ما یک اعلان رسمی از مشتری برای هر سرویس دریافت می کنیم، باید ظرف 24 ساعت پاسخ داده شود و مشکلات در اسرع وقت حل شود. در هنگام ثبت سفارش تعدادی قطعات یدکی در انبار تهیه کنید.

در طول مدت گارانتی، در صورت وجود هر گونه نقص در مواد، قطعات یدکی بدون تغییر ارائه می شود. پس از پایان گارانتی، فقط هزینه مواد یدکی را شارژ کنید.

مواردی که در حین بازرسی باید بررسی شوند:

 1. راست قائم
 2. تغییر شکل تیر
 3. پیکربندی تیر با طراحی اصلی و عقلانیت آن سازگار است
 4. پین ایمنی آسیب دیده یا گم شده است
 5. گیره برای تثبیت پانل های کف.
 6. تثبیت کف پیچ انبساط شل یا آسیب دیده است
 7. محافظ عمودی، محافظ قاب یا سایر امکانات آسیب دیده یا خیر
 8. بررسی اینکه آیا کف فرو رفته است که منجر به استفاده نادرست از قفسه بندی شده است.
 9. ثبات سیستم قفسه

 

مزایای محصول

 • نصب سریع، تمیز و مستقیم است
 • طرح های سفارشی متناسب با هر چیدمان انبار از پیش ساخته شده و بودجه است
 • گزینه های کفپوش مانند نئوپان، نئوپان با پوشش فلزی، شبکه شیاردار یا فلزی
 • سازگار با انواع سیستم های قفسه بندی یا ذخیره سازی صنعتی

 

کف های نیم طبقه در کجا استفاده می شود؟

طبقه های نیم طبقه برای انبارها یا محل های کاری با سقف بلند مناسب هستند. آنها می توانند فضای شخصی تری ایجاد کنند و هر فضای عمودی استفاده نشده را بهینه کنند. می‌توانید به کارکنان خود فضای بیشتری برای کار بدهید یا فضای ذخیره‌سازی بیشتری را برای هر انباری، هم در بالا و هم در زیر کف‌های نیم طبقه ایجاد کنید.

میزانسن یکی از ویژگی های معماری مدرن است که فضا و نور را بهینه می کند. هدف آنها ایجاد فرصت های ذخیره سازی جدید بدون گرفتن فضای غیر ضروری از کارکنان شما است. میزانسن ها در محیط های صنعتی و محیط های کاری محبوب هستند. این به این دلیل است که انبارهای صنعتی احتمالا دارای سقف بلند هستند. تنظیمات صنعتی نیز معمولاً سازه های مستقل هستند که آنها را برای نصب کف نیم طبقه ایده آل می کند.

 

طریقه نصب

همچنین می توانید کفپوش نیم طبقه یک طبقه یا چند طبقه را نصب کنید. ساختار نیم طبقه چند طبقه یک سیستم چند سطحی است که می تواند به عنوان یک فضای کاری یا فضای ذخیره سازی عمل کند. همچنین می‌توانید پله‌های چند طبقه و مکان‌های بارگیری را با دروازه‌های پالت نصب کنید، که توزیع یک محصول را در یک سیستم قفسه‌بندی با قفسه آسان‌تر می‌کند. شما همچنین گزینه ای از بالابر کالا، غلطک نوار نقاله و ناودان را دارید. به همین دلیل است که کفپوش نیم طبقه، ذخیره سازی و چیدن اقلام را ساده تر می کند.

گزینه مناسب برای شما به انتخاب های طراحی، نیازهای صنعت و فضای موجود بستگی دارد. این چیزی است که تیم ما در شرکت تک قفسه می تواند به شما کمک کند.

 

طراحی سفارشی قفسه های نیم طبقه

طراحی قفسه نیم طبقه مورد نظر شما با دیگران متفاوت خواهد بود. برای به دست آوردن بهترین نیم طبقه برای محل کار خود، باید یک گزینه سفارشی را انتخاب کنید. کفپوش سفارشی کاملاً متناسب با فضای موجود ساختمان شما و با طراحی منحصر به فرد متناسب با نیاز شما ساخته شده است.

شرکت تک قفسه تمام طبقات نیم طبقه را طراحی و نصب می کند و به صورت اختصاصی برای محل کار قبول سفارش میکند. هر مشتری که با آن کار می کنیم در صنعت متفاوتی است و نیازمندی های متفاوتی دارد. به همین دلیل باید سفارشی ساخته شود.

مزیت اصلی طبقه های نیم طبقه این است که آنها راهی مقرون به صرفه برای به حداکثر رساندن فضای عمودی در انبار شما هستند. یک مکعب را تصور کنید. اگر فقط از کف در مکعب به عنوان فضا استفاده می کنید، فضای بی استفاده زیادی هنوز در دسترس است. حالا انبار خود را یک مکعب در نظر بگیرید. یک طبقه نیم طبقه می تواند از فضای موجود برای بهبود کارایی در شرکت شما استفاده کند.

 

نتیجه گیری

نیم طبقه همه کاره که از اجزای باکیفیت ساخته شده است، فضاهای ذخیره سازی اضافی کاملاً جدید ایجاد می کند. لوازم جانبی مانند پله ها، ریل های دستی، آسانسورهای عمودی، دروازه ها و قفس های امنیتی ایمنی را بهبود می بخشد و جریان محصول را از یک طبقه به طبقه دیگر تسهیل می کند.

طیف گسترده ای از اندازه ها، انواع کفپوش ها و سیستم های سازنده ما به این معنی است که میزانسن شما با نیازهای تجاری خاص شما سازگار است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد طیف وسیعی از خدمات شرکت تک قفسه، همین امروز به شماره 2-02165610031 تماس بگیرید.

 

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


برای خرید این محصول لطفا فرم زیر را پر کنید

تماس با ما