قفسه های فروشگاهی در انواع متریال متفاوت

طراحی و تولید قفسه های فروشگاهی در انواع متریال متفاوت

قفسه بندی خرده فروشی قلب هر خواربار فروشی و فروشگاهی است. شرکت تک قفسه با 20 سال تجربه در زمینه تولید قفسه های فروشگاهی در انواع متریال متفاوت به عنوان سر آمدترین و پرطرفدارترین شرکت ها می باشد. اما این وسایل اساسی فروشگاه اغلب بدیهی تلقی می شوند. مشتریان در یک بازدید متوسط ​​ده‌ها بار با قفسه‌های فروشگاه ارتباط برقرار می‌کنند.

هم نوع وسایل قفسه بندی و هم محل قرارگیری آنها تأثیر زیادی بر تجربه خریداران دارد، اگرچه شاید زیاد مهم محسوب نشوند. قفسه‌بندی‌های فروشگاه شما قبل از طراحی، ساخت یا خرید از یک فروشنده، شایسته نگاهی عمیق هستند.

استراتژی قفسه های خرده فروشی

قفسه های خرده فروشی دیگر فقط محصول را نگه نمی دارند، بلکه بخشی از استراتژی ارتباطی فروشگاه هستند. املاک و مستغلات گرانبها در سطح چشم یا نزدیک به آن به طور فزاینده ای با اشکال جدید علامت گذاری مورد استفاده قرار می گیرند.

این شامل قفسه‌های فروشگاهی سنتی، انواع جدید تابلوهای دیجیتال و تابلوهای تعاملی است که به حضور تلفن هوشمند خریدار پاسخ می‌دهد. با این حال خویشتن داری کنید: تابلوهای قفسه هرگز نباید کالا را تحت الشعاع قرار دهند.

معرفی قفسه انتهایی

قفسه بندی درپوش انتهایی یک راه عالی برای برجسته کردن محصولات نزدیک به محل فروش است که فرصت مهمی برای افزایش اندازه سبد ارائه می دهد. درپوش‌های انتهایی از فضا استفاده کارآمدی می‌کنند و در عین حال یک نقطه کانونی اجتناب‌ناپذیر برای کالاهای تخصصی، اقلام فروش و حتی پیشنهادهای خرید و فروش با حاشیه بالا هستند. قفسه ها بالاترین دید را در فروشگاه خرده فروشی شما ارائه می دهد و بخش مهمی از طراحی فروشگاه شما محسوب می شوند.

فروشگاه‌های رفاه اغلب از قفسه‌های سیمی به عنوان درپوش‌های انتهایی کم حاشیه استفاده می‌کنند تا مطمئن شوند که این خریدهای شور و شیرین را از دست ندهید.

همچنین خریداران ممکن است آگاهی نسبت به نحوه چیدمات محصولات و قفسه ها نداشته باشند اما آشفتگی فضای داخلی خروج سریع‌تری را القا می‌کند. برای طراحی فروشگاه میتوان رنگ قفسه‌های سیمی و وسایل قفسه‌بندی را هماهنگ کرد تا ظاهری یکپارچه به نمایش بگذارد که به طور مؤثرتری کالا را در معرض دید قرار دهد. هنگام تلاش برای افزایش اندازه خرید در محیط فروشگاهی سریع، کاهش “نویز” بصری نشانه های ظریفی را ارسال می کند که به کاهش سرعت خریداران کمک می کند و باعث افزایش خرید می شود.

تیم طراحی شرکت تک قفسه اغلب پوشش‌های انتهایی را با محیط‌هایی که توجه را به محصول خاصی جلب می‌کند و علائم گرافیکی را در هدر به نمایش میگذارد طراحی میکند که به کاهش سرعت خریداران و باعث افزایش خرید آنان کمک می کند.

 

جنس و مواد قفسه فروشگاهی

 

جنس و مواد قفسه فروشگاهی

تیم طراحی تک قفسه اغلب از ترکیبی از مواد روی قفسه ها در مناطق خاصی از فروشگاه‌ها استفاده می‌کند به طوری که یک ماده پیوسته در سراسر فروشگاه استفاده نمی‌شود. این اجازه می دهد تا یک “وقفه” بصری بین بخش های فروشگاه اتفاق بیفتد و ذهن خریدار را وادار و ترغیب به گشت و گذار و خرید نماید.

به عنوان مثال، قفسه چوبی در منطقه نانوایی برای افزودن گرما و حس طبیعی به وسایل استفاده می شود، اما راهروی که غذاهای کنسرو شده را در خود جای میدهد ممکن است به سادگی قفسه های فلزی رنگ شده داشته باشد.

قفسه های نمایشی خرده فروشی از موادی ساخته می شوند که شامل ورق فلز، سیم، چوب، ورقه ورقه روی چوب کامپوزیت، شیشه و کمتر معمول پلاستیک است. فلز سنگین ترکیبی از مشخصات کم، استحکام و دوام با صرفه جویی در فضا است، اما گاهی اوقات ممکن است جذابیت زیبایی نداشته باشد.

از آنجایی که قفسه فلزی باید بادوام باشند، پوشش پودری استاندارد طلایی است. اما بسته به کاربرد آنها قفسه ها را نیز می توان رنگ کرد. هنگام خرید وسایل قفسه بندی “خارج از قفسه”، معمولاً انتخاب محدودی از رنگ ها وجود دارد: سفید، بادامی و مشکی گزینه های استاندارد هستند. در حالی که قفسه ها هرگز نباید با کالاها برای جلب توجه خریدار رقابت کنند، داشتن قابلیت مشخص کردن رنگ قفسه های سفارشی می تواند تفاوت ظریف اما عمیقی در ظاهر و احساس داخلی یک فروشگاه مواد غذایی ایجاد کند.

قفسه های چوبی و قفسه های چوبی برای ایجاد ظاهری غنی تر، گرم تر یا با کیفیت تر استفاده می شوند. قفسه‌های شیشه‌ای، که محل آماده‌باش بسیاری از بوتیک‌ها و فروشگاه‌های کادویی است، در محیط فروشگاه‌های c-store و خواربارفروشی به قدری کم استفاده می‌شود، مگر اینکه برای نمایش کالاهای رده بالا، مانند لوازم آرایشی و بهداشتی باشد.

نتیجه گیری

موادی که شرکت تک قفسه استفاده می کند، برای کمک به تولید قفسه های فروشگاهی در انواع متریال متفاوت با کیفیت بالا است. از زمان تأسیس، ما تمام تلاش خود را کرده ایم تا موادی را انتخاب کنیم که عملکرد بیشتر و عمر مفید بیشتری داشته باشند. خوشبختانه، ما مواد دقیقی را پیدا کرده ایم که برای ارائه محصولات با کیفیت بالا با قیمت مناسب مناسب است.

شرکت تک قفسه از مواد اولیه با کیفیت در ساخت قفسه های فروشگاهی در انواع متریال متفاوت با کیفیت بالا استفاده میکند. ثبات رنگ عالی مشخص می شود. ما کارشناسانی هستیم که می توانیم به شما در یافتن بهترین راه حل برای انواع چیدمان کمک کنیم. اگر بخواهید میتوانید امروز با اعضای تیم فروش تک قفسه به شماره  2-02165610031 تماس بگیرید.

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


برای خرید این محصول لطفا فرم زیر را پر کنید

× مشاوره خرید