میز چک اوت فروشگاهی و پیشخوان مغازه

معرفی مدل های مختلف میز چک اوت، انواع صندوق فروشگاهی و پیشخوان مغازه

منطقه تسویه‌حساب شما بخش مهمی از فروشگاه خرده‌فروشی شما است و دلیل آن به خاطر وجود و حضور مشتری است. ما در شرکت تولیدی تک قفسه سبک های مختلف کانتر سوپرمارکت، کانترهای پول برای پلان های مختلف طبقه و نیازهای مشتری را طراحی و عرضه می کنیم. با رویکرد درست، بسته بندی نقدی شما می تواند فروش را افزایش دهد، و تاثیر ماندگاری به خریداران بدهد. همچنین میز چک اوت فروشگاهی و پیشخوان مغازه سوپرمارکت با کیفیت بالا ساخته می شوند.

پیشخوان های نقدی خرده فروشی ما به گونه ای طراحی شده اند که از انعطاف پذیری در تغییر سمت چپ یا راست صندوقدار در پلان طبقه برخوردار باشند. اکثر کانترهای ما دارای محفظه تحویل اریب و سپر ضد برخورد هستند.

 

نقش پیشخوان مغازه چیست ؟

یکی از مهم ترین نقش هایی که انواع میز چک اوت فروشگاهی و پیشخوان مغازه ایفا میکند، شمارش تعداد افراد در فروشگاه و کنترل تردد و عبور و مرور است. این فناوری می تواند به سوپرمارکت ها و خواربارفروشان کمک کند تا در برابر رقابت رقبای آنلاین مقابله کنند.

بیایید به برخی از راه‌هایی که می‌توانید پیشخوان صندوق‌های خرده‌فروشی خود را اصلاح کنید نگاهی بیندازیم :

 

  1. بهداشت و ایمنی را در اولویت قرار دهید

باید کاری کنید که مشتریان و کارمندان خود در فروشگاه خود احساس امنیت کنند و این شامل قسمت تسویه‌حساب نیز می‌شود. به این ترتیب، مطمئن شوید که سلامت و ایمنی را در بسته بندی نقدی خود تقویت کنید.

انجام این مراحل به مشتریان شما کمک می کند احساس راحتی بیشتری داشته باشند و به کارکنان شما نشان می دهد که به دنبال آنها هستید. در مجموع، یک موقعیت برد-برد برای همه ایجاد می کند.

 

  1. خریدهای فوری را تشویق کنید

مقداری فضا در قسمت تسویه‌حساب فروشگاه خود برای اقلامی اختصاص دهید که مردم می‌توانند به سرعت در هنگام خروج بخرند. با رویکرد صحیح قفسه بندی مناسب، شانس زیادی برای افزایش هر فروش دارید.

خریدهای فوری بخش قابل توجهی از هزینه های مصرف کننده را تشکیل می دهند. یک نظرسنجی توسط نشان داد که “هشتاد و چهار درصد از پاسخ دهندگان به نظرسنجی می گویند که در یک زمان خرید فوری انجام داده اند و 77 درصد در سه ماه گذشته.”

این نظرسنجی همچنین نشان داد که نزدیک به 80٪ از پاسخ دهندگان یک خرید فوری در فروشگاه انجام داده اند، در مقابل فقط 6٪ که گفته اند به طور ناگهانی چیزی را روی دستگاه تلفن همراه خود خریده اند.

در واقع در تعریفی راحت تر میتوان گفت افرادی که به خط پرداخت رسیده‌اند، بدیهی است که تمایل به خرید داشته اند. بنابراین قرار دادن کالای مناسب می‌تواند به افزایش اندازه سبد آنها کمک کند.

 

بهترین اقلام خرید آنی کدامند؟

به طور کلی، بهترین خریدهای فوری، کوچک و قابل توضیح هستند.

  1. عطرهای جیبی
  2. آدامس ها و تنقلات سرگرم کننده
  3. لوازم جانبی برای تمجید از کالاهای اصلی شما
  4. محصولات فصلی (مانند کارت های تعطیلات، اقلام هدیه)
  5. غذا و نوشیدنی
  6. اسباب بازی های کوچک یا محصولات کودکان
  7. اقلام کاربردی مانند شارژر ماشین

 

3. صفحه تلویزیون پشت سر خود اضافه کنید

نمایشگرهای تلویزیون نه تنها ظاهر و احساس فروشگاه شما را بهبود می بخشند، بلکه می توانند تجربه خرید را نیز افزایش دهند. می توانید از صفحه نمایش تلویزیون برای تقویت برند و محصولات خود استفاده کنید. فرض کنید شما یک خرده فروش پوشاک هستید. چرا نمایش اسلایدی را پخش نمی کنید که آخرین طرح های ظاهری خود را به نمایش بگذارد؟

در برخی موارد می توان از صفحه نمایش تلویزیون برای سرگرمی مشتریان نیز استفاده کرد.

 

مزیت استفاده از میز پیشخوان مغازه

از مزایای میز چک اوت فروشگاهی و پیشخوان مغازه علاوه بر مواردی که از قبل گفته شد این است که میتوان بنا به سفارش مشتری آن را شخصی سازی کرد. تجهیزات جانبی همچون کشوی پول قفل دار، اسکنر، پایه کارت خوان، سبد نگهداری کیسه پلاستیکی، راه بند و اسکنر و چیزهایی از این قبیل. البته قابل ذکر است که این میز ها بسته به قیمت و کارایی میتواند شامل هر کدام از موارد بالا باشد.

 

کاهش طول صف و زمان انتظار مشتری

مردم از صف کشیدن متنفرند. مشتریان به شدت ترجیح می دهند در سوپرمارکت ها و خواربار فروشی ها خرید کنند، جایی که نیازی به هدر دادن زمان در صف ها ندارند.

از میز پیشخوان می‌توان برای تقویت سیستم‌های مدیریت صف استفاده کرد که می‌تواند صف‌ها را از طریق استقرار کارآمدتر کارکنان کاهش دهد، که به نوبه خود باعث افزایش بهره‌وری کارکنان، کاهش هزینه‌ها و بهبود رضایت مشتری می‌شود.

 

 تجزیه و تحلیل اطلاعات

از چک اوت می توان برای اندازه گیری ناشناس جریان افراد از ورودی ها، خروجی ها و مناطق مختلف فروشگاه شما استفاده کرد.

سوپرمارکت ها و خواربارفروشان می توانند از این تجزیه و تحلیل های خرده فروشی برای بهینه سازی نرخ تبدیل، برنامه ریزی کارکنان و موفقیت کمپین های بازاریابی نیز استفاده کنند.

 

به حداکثر رساندن فرصت ها

هرکسی که وارد فروشگاه شما می‌شود یک فرصت فروش است. بنابراین فقط نگاه کردن به فروش‌های تسویه‌حساب تصویر کاملی به شما نمی‌دهد. چه تعداد از فرصت های فروش خود را تبدیل می کنید؟ چرا در فروش ضرر می کنید؟

همکاران ما در مجموعه تک قفسه می توانند به شما کمک کنند تا به این سوالات پاسخ دهید و بهترین نوع میز چک اوت را متناسب با فروشگاه خود تهیه نمایید.

 

بهبود تجربه مشتری

با درک الگوهای تقاضای مشتری در فروشگاه خود، می توانید با دقت بیشتری برای رفع نیازهای مشتریان، کارکنان و خدمات تعمیر و نگهداری خود را برنامه ریزی کنید. این بدان معناست که شما می توانید به جای ارقام تخمینی به نیازهای واقعی شناخته شده پاسخ دهید و به طور کلی تجربه مشتری بهتری را ارائه دهید.

 

استقرار کارکنان را به تقاضا اختصاص دهید

اندازه‌گیری میزان ورود به فروشگاه‌های شما در مکان‌ها و زمان‌های مختلف روز، به این معنی است که شما تنها نمی‌توانید بهترین مکان‌ها را برای نمایش در فروشگاه‌ها پیدا کنید، بلکه می‌توانید مطمئن شوید که برنامه‌های کارکنان دقیقاً منعکس‌کننده تقاضای مشتریان است.

با کاهش زمانی که کارکنان شما در جاهایی که نیاز ندارند می گذرانند و مجدداً آنها را در جایی که نیاز دارند مستقر می کنند، می توانید در هزینه ها صرفه جویی کنید و تجربه بهتری برای مشتریان و کارکنان ایجاد کنید.

 

مشتریان خود را درک کنید

میز چک اوت فروشگاهی و پیشخوان مغازه می‌تواند روند فعالیت مشتری را شناسایی کند و به شما کمک کند تا تعداد کارکنان مورد نیاز خود را در زمان‌های معین پیش‌بینی کنید و تجربه خرید مشتری را بهبود بخشید.

با درک نیازهای مشتری و تبدیل فروشگاه شما به یک محیط برای خرید بهترو راحت تر، اندازه متوسط ​​سبد می تواند افزایش یابد و فروش و سود به میزان قابل توجهی در فروشگاه شما افزایش یابد.

 

آیا می توانید بدون پیشخوان تسویه حساب کنید؟

وجود میز چک اوت فروشگاهی و پیشخوان مغازه برای سهولت باز کردن گره فرآیند پرداخت می تواند به شما کمک کند. فرض کنید درصورتیکه روز شلوغی را در فروشگاه خود سپری می‌کنید و با صف‌های طولانی مواجه هستید، کارمندان شما با قرارگیری در پشت میز چک اوت و همچنین کمک کارمندی دیگر که تراکنش های ساده تر(جمع کردن وسایل خریداری شده در پلاستیک های خرید) را بر عهده دارد به سرعت خرید مشتریان کمک ویژه ای میکنند. در واقع میتوان گفت از پیشخوان مغازه برای مدیریت خط اصلی فروشگاه خود استفاده کنید.

 

چرا اینقدر مهم است که فرآیند پرداخت خرده فروشی به درستی انجام شود؟

مهم ترین نکته هنگام خرید در فروشگاه، تجربه تسویه‌حسابی سریع و آسان است که خریداران قبل از خروج با فروشگاه خرده‌فروشی شما با آن مواجه می شوند. ایجاد آخرین تأثیر عالی برای مشتریان برای به دست آوردن مشتریان وفاداری که بارها و بارها برمی گردند بسیار مهم است.

ارائه میزهای چک اوت بیشتر می تواند رضایت مشتری را افزایش دهد و زمان انتظار را کاهش دهد. با وجود تعداد زیاد پیشخوان مغازه به نوبه خود، پرداخت های بیشتری را تکمیل می کنید، فروش بیشتری خواهید داشت و ارزش طول عمر مشتری را افزایش خواهید داد.

 

نتیجه گیری

همواره در نظر داشته باشید که میز چک اوت فروشگاهی و پیشخوان مغازه مدنظر شما می‌بایست با فضای فروشگاه شما همخوانی داشته باشد؛ بنابراین لازم است تا برای اطلاع از قیمت انواع میز چک اوت و مدل‌های برتر و بروز میز صندوق فروشگاهی، با متخصصین تک قفسه تماس بگیرید و دربارۀ میز چک اوت مدنظر خود متناسب با بودجه و فضای فروشگاه و امکانات لازم، مشاوره کافی بگیرید تا در سریع‌ترین زمان ممکن به نتیجه‌ای ایده‌آل برسید.

برای ارتباط با مشاورین ما و دریافت پیشنهاد از جانب آنان در زمینه انتخاب قفسه های فروشگاهی و همچنین اطلاع دقیق از قیمت با شماره 2-02165610031 با ما در تماس باشید.

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


برای خرید این محصول لطفا فرم زیر را پر کنید

تماس با ما