نحوه انتخاب تیر های قفسه بندی پالت

چه اندازه تیرهای متقاطع برای قفسه بندی پالت نیاز دارم؟

در مورد اینکه کدام تیر برای قفسه بندی رک پالت برای شما مناسب است سؤالی دارید؟ در اینجا چند نکته مفید وجود دارد.

چگونه می توانم تیر های متقاطع قفسه بندی پالت را اندازه گیری کنم؟

اندازه تیرهای متقاطع قفسه پالت با اندازه گیری طول و ارتفاع خود تیر محاسبه می شود. نکته ای که باید به خاطر داشته باشید این است که طول تیر شامل گیره های انتهایی نمی شود. مطمئن ترین راه برای اندازه گیری طول پرتو صحیح اندازه گیری فاصله بین پایه های خود است. این تضمین می کند که طول صحیح تیر را بدست آورید.

تیرها در اندازه های مختلفی هستند و متداول ترین طول ها عبارتند از 4، 8، 9، 10 و 12. این اندازه های پرتو متناسب با اندازه های پالت معمولی است.

به عنوان یک قاعده، تیرهای 8 اینچی برای قفسه بندی پالت استاندارد عالی هستند زیرا دو پالت را در یک قفسه قرار می دهند. اگر نیاز به رفتن به پرتو 12 اینچی دارید، می توانید سه پالت را در یک قفسه قرار دهید. SJF اندازه های دیگر تیرهای قفسه پالت را برای هر پروژه حمل می کند.

یکی دیگر از اندازه گیری های کلیدی، وجه پرتو است، که سمتی از تیر که رو به بیرون است، یا ارتفاع تیر است. هرچه صورت بلندتر باشد، تیر قفسه بندی ظرفیت بیشتری خواهد داشت. ارتفاع پرتوهای معمولی 3، 4، 5 اینچ و 6 اینچ است.

به چه ظرفیت تیر نیاز دارم؟

اولین چیزی که باید به خاطر بسپارید این است که هر چه تیری طولانی تر باشد، احتمال اینکه وزن خود را در وسط قرار دهید، احتمال کمبود یا ساسیدن آن را بیشتر می کند. بنابراین شما به توزیع یکنواخت وزن در طول تیر نیاز دارید. هرچه تیر ضخیم تر یا بلندتر باشد، ظرفیت بیشتری از تیر خواهد داشت. ما تیرهایی داریم که تا 11000 پوند می روند.

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


برای خرید این محصول لطفا فرم زیر را پر کنید

× مشاوره خرید